Kancelaria adwokacka - BEM ADWOKACI

O Nas

Kancelaria Adwokacka Poznań i okolice

Bem Adwokaci to firma stworzona przez rodzeństwo młodych adwokatów: Tinę Bem oraz Jakuba Bema. Nasza działalność skupia się na wielu płaszczyznach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa handlowego, prawa karnego oraz prawa rodzinnego. Siedziba mieści się w Poznaniu, przy Al. Marcinkowskiego 27/1, niemniej świadczymy Państwu usługi pomocy prawnej także na terenie województwa lubuskiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatu słubickiego.

Adwokat Tina Bem

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada bogate wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa karnego, w tym prawa karnego skarbowego. W swojej praktyce zajmuje się także sprawami rodzinnymi, spadkowymi, a także pomocą w odzyskiwaniu podatków zapłaconych za granicą przez osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze. Prywatnie interesuje się przede wszystkim kulinariami, a do tego jest wielką miłośniczką zwierząt.

Adwokat Jakub Bem

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiada bogate wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa karnego oraz prawa rodzinnego. W swojej praktyce zajmuje się także szeroko rozumianą obsługą podmiotów gospodarczych, pomocą w odzyskiwaniu podatków zapłaconych za granicą przez osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze, a także uzyskiwaniem odszkodowań od przewoźników lotniczych. Prywatnie pasjonat lotnictwa, motoryzacji oraz nurkowania.